Hakkımızda

ZİMAG, 1998 yılında, Çatalca ilçesi, İstanbul - Avrupa Otoyolu üzerinde yurt dışından ithal edilen Ziegler Yangın Pompaları ve Ekipmanları ile Yangın Söndürme ve Kurtarma Araçlarına bakım ve servis hizmeti amacı ile kurulmuştur. Çok kısa bir süre içinde büyük bir gelişme gösteren ZİMAG, artan iş yüküyle birlikte basit onarım ve servis işlemlerinin yapıldığı atölye kimliğinden çıkarak, her türlü yangın söndürme ve kurtarma araçlarının bakım, onarım ve imalatlarının yapıldığı büyük bir işletme halini almıştır.

Haziran 2010 tarihinde, büyüme ve kapasite artışı hedeflerine daha kolay ulaşabilmek amacıyla, Eskişehir’in her alanda gösterdiği hızlı gelişme de gözönünde bulundurularak, Zimag üretim tesisleri Türkiye’nin önde gelen Mercedes Benz Yetkili Satıcı ve Servislerinden olan Hases Eskişehir yanına taşınmıştır.

ZİMAG, yüksek kaliteli ürünleri ve anında servis hizmeti ile büyükşehir belediyelerinin yanı sıra diğer belediyeler, Devlet Hava Meydanları İşletmelerine, organize sanayi bölgeleri, büyük fabrika ve kuruluşlar için başarı ile hizmet vermektedir.

Firmamız araç üretim süreçlerini ve servis hizmetlerini “IS0 9001: 2004 Kalite Yönetim Sistemi” esaslarına uygun biçimde gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamız tarafından üretilen İtfaiye Araçları “CE” sertifikası olarak da bilinen, “Avrupa Birliği Uygunluk Sertifikası” na sahip olarak değerli müşterilerimizin hizmetlerine sunulmaktadır.

loading