• ZİMAG her türlü itfaiye aracını, uluslararası standartlara uygun biçimde üretebilen, konusunda iddialı, sektörün önce gelen üreticilerindendir.
 • YEMEN HODEDIA LİMANI İÇİN ÜRETİLEN İTFAİYE ARACI TESLİM EDİLDİ
  ZİMAG sınır tanımayan uluslararası çalışma faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Yemen li Meshnas Corporation, ihtiyaç duyduğu itfaiye aracının üretimi için, üretim ve ekipman seçimindeki özenli çalışmasına duyduğu güven nedeni ile ZİMAG ı tercih etti. Yangınla mücadelede genel amaçlı olarak kullanılması planlanan itfaiye aracı ZİMAG mühendisleri tarafından tasarlanarak, ZİMAG personelinin hummalı çalışması sonucu, kaliteden taviz verilmeden, kısa sürede üretilerek Yemen li firmaya teslim edildi. 
  İtfaiye aracı bünyesinde son teknoloji ürünü yangın pompası ve yangın ekipmanlarını barındırmaktadır. Bu yapısı ile yangınla mücadele çalışmalarında etkili bir silah olarak işlev görecektir. Araca ilişkin fotoğraflara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Araçla ilgili ayrıntılı bilgiyi Araçlar/ Standart İtfaiye Araçları/ Çift Kabin İtfaiye Araçları sayfasında bulabilirsiniz.
  devamı...
 • ANKARA/İVEDİK OSB İÇİN 33m HİDROLİK PLATFORMLU İTFAİYE ARACI TESLİM EDİLDİ
  Ankara nın İvedik ilçesinin Organize Sanayi Bölgesi İtfaiyesi ZİMAG ürün yelpazesi içerisinde yer alan 33 m Hidrolik Platformlu İtfaiye Aracını Mart ayı içerisinde satın aldı. 
  Araç tam otomatik ve üstün güvenlik tedbirleri ile itfaiye ekibine 33 m yükseklikte çalışma olanağı tanımaktadır. Bünyesinde barındırdığı 2500 L kapasiteli su ve 300 L kapasiteli köpük tankları yangınla mücadelede büyük avantajlar sunmaktdır.
  devamı...
 • ZİMAG TEI YE İTFAİYE ARACI BAŞARI İLE TESLİM ETTİ
  Havacılık sektörünün öncü isimlerinden TEI, Eskişehir de yer alan üretim tesislerinde kullanmak amacıyla ihtiyaç duyduğu Dar Alan İtfaiye Aracının üretimi için ZİMAG ı tercih etti. Dar alanlarda sağlayacağı yüksek manevra kabiliyeti ve taşıdığı üstün kaliteli standart yangınla mücadele ekipmanı ile, yangın söndürme faaliyetlerinin eksiksiz biçimde sürdürülebilmesini sağlayacak aracın üretimi hızla devam etmektedir. Nisan ayı içerisinde teslimatının gerçekleştirilmesi planlanan araçla ilgili son gelişmeleri internet sitemizden izleyebilirsiniz.
  devamı...
 • ANKARA/ İVEDİK OSB İÇİN İTFAİYE ARACI BAŞARI İLE TESLİM EDİLDİ
  Ankara/ İvedik Organize Sanayi Bölgesi İtfaiyesi ihtiyaç duyduğu yangınla mücadelede genel amaçlı kullanım olanağı sunacak itfaiye aracının üretimi için ZİMAG ı tercih etti. ZİMAG personeli tarafından kalite ve işçilekten taviz vermeden yapılan çalışmanın ürünü olan araç Mart ayı sonu itibari ile Ankara/ İvedik OSB ye teslim edilmiş bulunmaktadır.
  devamı...
 • DHMİ 18 ADET KURTARMA ARACI TESLİM EDİLDİ.
  devamı...
Pompalar
---
Yangın Ekipmanı
ADRES
Fabrika : Bursa yolu 10. Km Eskişehir
Telefon :

+90 222 315 14 86
+90 222 315 14 87

Fax : +90 222 315 14 89
Ofis : Rüzgarlıbahçe Çınar Sk. No: 3 Kat: 5
Demirtaş Plaza Kavacık, Beykoz / İSTANBUL
Telefon :
Fax :
E-mail : zimag@zimag.com.tr